Türkiye’nin lojistik lideri DHL Express, ünlü modacı Gökhan Yavaş ile yürüttüğü “#FeelTheBlanks” kampanyasını özel bir sosyal medya filmiyle duyurdu. DHL Express, yeni kampanyasında Gökhan Yavaş imzalı yağmurluklarıyla herkesi küresel iklim krizine karşı harekete geçmeye çağırıyor.

Türkiye’nin lider lojistik şirketi DHL Express; modern, enerjik ve özgün çizgileriyle tanınan modacı Gökhan Yavaş ile yürüttüğü, iklim krizine dikkat çekmeyi amaçlayan projesini bir filmle duyurdu. Orçun Mutlu imzalı filmde Batuhan Sel ve Olimpia Ahenk rol alırken DHL Express Türkiye çalışanları da yağmurlukların tanıtımı için objektifin karşısına geçerek projeye destek verdi. 

Sosyal medya filminde DHL, #FeelTheBlanks sloganıyla herkesi doğadaki tahribatı gidermeye ve eksilenleri yerine koymaya çağırıyor. Proje, geçtiğimiz yaz yaşanan orman yangınları başta olmak üzere, Türkiye’yi ve dünyayı tehdit eden iklim krizini odağına alıyor. İstanbul Havalimanı Kargo Bölgesi’ndeki DHL Express Türkiye Genel Müdürlüğü’nde çekilen film #FeelTheBlanks sloganıyla ormansızlaşma ve kuraklığın yarattığı kolektif travmaya karşı herkesi harekete geçmeye davet ediyor.

FLY Service