Bu ay, Güneydoğu Asya'nın en büyüğü olan Singapore Airshow'da Boeing (NYSE: BA), gelişmiş sistemleri vurgulayarak endüstri lideri ticari, savunma ve destek hizmetleri portföyünü sergileyecek ve güvenli ve sürdürülebilir havacılık odaklı yetenekler.

Boeing'in fuardaki varlığı, en yeni yakıt tasarruflu geniş gövdeli jeti 777X'in yanı sıra şirketin deniz devriye uçakları, gelişmiş avcı uçakları ve eğitim uçakları ve otonom sistemlerdeki tekliflerini içerecek.

" Güneydoğu Asya bölgesindeki havacılığın toparlanmasını desteklemek için Singapur'daki endüstri meslektaşlarımızla bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz , çünkü bize müşteriler, devlet yetkilileri, ortaklar, tedarikçiler, medya ve diğer paydaşlarla etkileşim kurma fırsatı sunuyor. Bölge," dedi Boeing Güneydoğu Asya başkanı Alex Feldman . "Havacılık endüstrisinin uzun vadeli büyümesinin temelini oluşturarak teknoloji, yenilik ve sürdürülebilirliğe olan yatırımımızı ve bağlılığımızı vurgulayacağız."

Gösteri sırasında, bir Boeing 777X uçuş test uçağı , uçak ailesinin önde gelen çevresel performansına katkıda bulunan yeni karbon fiber kompozit kanadını ve sessiz GE9X motorlarını sergileyen hava manevralarını sergileyerek Asya'daki ilk çıkışını yapacak. Şimdiye kadarki en başarılı çift koridorlu uçak olan 777'ye ve 787 Dreamliner ailesinden ileri teknolojilere dayanan 777-9, %10 daha iyi yakıt kullanımı, emisyon ve emisyon sağlayan dünyanın en büyük ve en verimli çift motorlu jeti olacak. işletme maliyetleri rekabetten daha fazladır.

Boeing'in fuardaki sergisinde ayrıca F-15, P-8 Poseidon, T-7A Gelişmiş Pilot Eğitim Sisteminin yanı sıra şirketin tasarlayıp geliştirilecek ilk mürettebatsız sistemi olan Boeing Airpower Teaming System dahil olmak üzere otonom teknoloji öne çıkacak. Avustralya'da . _ Küresel savunma müşterileri için dönüşümsel bir yetenek sağlamak üzere tasarlanan bu, şirketin Amerika Birleşik Devletleri dışındaki yeni bir insansız hava aracı programına yaptığı en büyük yatırımdır . Bu amaca yönelik olarak üretilmiş uçak, ülkeye özgü ihtiyaçlara uyacak şekilde görevlendirilebilir.

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı ağılının KC-46A Pegasus, P-8A Poseidon ve C-17 Globemaster III'ü sergilemesi bekleniyor.

Ayrıca Boeing, entegre uçuş operasyonları, veriye dayalı tedarik zinciri, e-ticaret, kestirimci bakım, dijital olarak etkinleştirilmiş MRO'lar ve ticari ve savunma müşterileri için yetkinlik temelli eğitim dahil olmak üzere büyüyen dijital hizmet ekosistemini vurgulayacak. Sergilenen hizmet teklifleri, yakıt kullanımını azaltmak ve tüm uçak platformlarını kullanan müşteriler için sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için dijital inovasyonu kullanıyor.

Boeing ayrıca yolculara ve mürettebata güvenli, sağlıklı ve verimli bir seyahat deneyimi sağlamak ve bunu sağlamak için bir Boeing liderliğindeki Güvenli Seyahat Girişimi'ne vurgu yaparak gelecek için daha güvenli, daha verimli ve sürdürülebilir bir hava taşımacılığı sistemi sunmaya yönelik önlemlere odaklanacak.