#Merve Aydın, Dominik'ten İstanbul'a geldi. #Survivor hayatı biten ünlü yarışmacıyı İstanbul Havalimanı'nda ailesi ve sevdikleri karşıladı.

Tekerlekli sandalye ile yolcu çıkış kapısına gelen Merve Aydın'ın oğlunu kucakladığı anlarda duygusal anlar yaşadığı görüldü.

Survivor All Star'dan yaşadığı sakatlık nedeniyle elenen başarılı yarışmacı Merve Aydın Türkiye'ye döndü. Aşil tendonunun kopması sonucu Survivor'a veda eden Merve Aydın, İstanbul Havalimanı'nda sevenlerinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Aylar sonra oğlu ve eşine kavuşan yarışmacı duygusal anlar yaşadı. Aile dostları, çok sayıda hayranı tarafından karşılanan Merve Aydın mütevazi tavırlarıyla da dikkat çekti.

Survivor 2022'nin dün gece yayınlanan son bölümünde ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Merve Aydın'ın sakatlanması damga vurdu. Parkurda düşen ve aşil tendonu kopması sonucu yarışmadan elenen Merve Aydın, Dominik'ten İstanbul'a geldi. Survivor All Star hayatı bilen ünlü yarışmacıyı İstanbul Havalimanı'nda ailesi ve sevdikleri karşıladı. Tekerlekli sandalye ile yolcu çıkış kapısına gelen Merve Aydın'ın oğlunu kucakladığı anlarda duygusal anlar yaşadığı görüldü.

TEZAHÜRATLAR EŞLİĞİNDE GELDİ

Merve Aydın'ı hayranları tezahüratlar eşliğinde karşıladı. Oğlu ve eşine sarıldığı sırada sevenlerinin alkışlarını alan Aydın gördüğü ilgi karşısında duygulandı.

Oğlu Barlas'ı öpmeye doyamayan Merve Aydın daha sonra eşine sarılarak hasret giderdi.