Pegasus
İGA Simply The Best
Derya Zengin Ergün
Derya Zengin Ergün

Gökyüzühaberci.tv ilk havacılık televizyonu

Havacılık sektörünün ilk ve tek havacılık dergisi Gökyüzü Haberci Dergisi 16. Yılında ilklerine devam ediyor.
Teknolojiyi seven, yakından takip eden Gökyüzü Haberci Dergisi'nin ileri görüşlü şirket sahibi Yusuf ZENGİN internet üzerinden yayın yapan ilk havacılık televizyonunu kurdu.
Gökyüzühaberci.tv de havacılık programları, haberleri, son dakikalar ve reklamları gün boyunca izlenmekte... Kesintisiz tv kalitesi ile canlı yayın da yapılmakta.
Gidemedim diye üzülmeyin... Artık tüm açılış, konferans ve ilk uçuşların canlı yayınını Gökyüzühaberci.tv den izleyebilirsiniz.
Uçakta ilk canlı yayını yine biz yaptık.
Atlasglobel'in yaptığı Paris uçuşu canlı yayın ile Gökyüzühaberci.tv de yayınlandı.
Canlı yayın sırasında yolcular kendilerini canlı canlı ellerindeki akıllı telefonlardan izledi.
Büyük bir keyifle izlenen uçakta ilk canlı yayını yapmaktan gurur duyuyoruz.
Yine ilkleri yaparak Hacı kafilesini uğurlayan Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu'nun konuşmasını da canlı olarak yayınladık. İstanbul Müftüsü Doç. Dr. Rahmi Yaran'ın hacılar için okuduğu dualar canlı yayınla Gökyüzü. Tv'de herkese ulaştı.
İlkleri yapmaya, işimize emek vermeye devam edicez...
3D Printshow İstanbul 2015'te!
Teknolojinin geldiği son nokta... Kaçırılmaması gereken bir fuar ...
3D yazıcılar, pek çok sektörde olduğu gibi havacılık alanına da hızlı bir giriş yaptı.
Sektörün dünya markaları, imal ettikleri uçaklarda kullandıkları binlerce parçayı artık 3 boyutlu yazıcılardan çıktı alarak üretiyor. Özellikle yedek parça ihtiyacına hızlı çözüm sunabilen 3D yazıcı teknolojileri, 10 Eylül 2015 Perşembe günü Tüyap'ta ilki düzenlenecek olan 3D Printshow İstanbul'da sergilenecek. Başta tasarımcılar ve üreticiler olmak üzere havacılık alanında faaliyet gösteren sektör profesyonelleri, çalışma konularıyla ilgili en yeni 3 boyutlu baskı teknolojilerini yerinde görebilecek.
Tarsus Group'un, bu yıl Mayıs ayında Londra'da başlayıp sırasıyla California, Paris ve Dubai ile devam edecek "3D Printshow Global Serisi"nin Türkiye ayağı SIGN İstanbul fuarı oldu.  "Alanında Avrasya'nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu" olarak kabul edilen SIGN İstanbul'un, Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki 11. Salonda açtığı 3D Printshow özel bölümünde, 3 boyutlu yazıcı firmaları, pek çok alanda olduğu gibi havacılık sektörüyle de ilgili yeni uygulama ve çözümlerini sunacak.

YAZARIN DİĞER YAZILARI