İstanbul Airport 1
Yusuf Zengin
Yusuf Zengin

Türk Telekom arıza Sebebini Karayolları'na yükledi!

Geçtiğimiz aylarda Türk Telekom firmasının arızalara geç dönüş yaptığı hatta bazen hiç dönüş yapmadığı konusuyla ilgili bir konu yazmıştım.  

'Türkiye'nin önde gelen iletişim ağı olarak bilinen sosyal medya hesaplarını sadece Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nı ve TC Başbakanlık hesaplarını takip etmek paylaşımlarını beğenerek yalakalık yapmak için kullanıyorlar' demiştim.

Ben konuyu Ulaştırma Bakanlığı'na kadar iletince internet arızasına çözüm bulundu. Üzerinden çok geçmeden yine internet arızasıyla karşı karşıyayız. Marmara Ereğlisi'ndeki Kaptan Life Sitesinde günlerdir iletişim kopukluğu yaşanıyor, yıl olmuş 2018 insanlar uzayla iletişim kuruyor bizler hala internet kullanımını sağlayamıyoruz. Türk Telekom arızanın TC Karayolları Genel Müdürlüğü'nün suçu olduğunu iletti. Eğer Karayolları'na bağlı bir arızaysa, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan'a sesleniyorum. Türk Telekom sadece sizin paylaşımlarınızı beğenmek için sosyal medya kullanıyor hiçbir şekilde arızalar konusunda müşterilerine yardımcı olmuyor.  Üstüne bir de arızanın faturasını Karayolları'na kesiyor.

Ben bir gazeteci olarak internet arızası sebebiyle mesleğimi icra edemiyorum, burada mağdur olan onlarca insan var ama kimse kaale alınmıyor.

Yusuf ZENGİN

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gökyüzü Haberci Android Market'te.

GÖKYÜZÜ HABERCİ E-DERGİ

  • Gökyüzü Haberci E-dergi Sayı: 292
  • Gökyüzü Haberci E-dergi Sayı: 291
  • Gökyüzü Haberci E-dergi Sayı: 290
  • Gökyüzü Haberci E-dergi Sayı: 289
  • Gökyüzü Haberci E-dergi Sayı: 288
Gökyüzü Haberci'yi Facebook'ta takip edin
gökyüzü haberci twitter
GH bayram banner