2021 İlkbahar /Yaz sezonunda baharın ve güneşin yalın, iyileştiren pozitif etkisinden ilham alan ZÜHRE, kullandığı renkler ve seçtiği kumaşlarla mevsimin hem sade hem dinamik ruhunu yansıtıyor.

Zühre, “Farkını Hisset” mottosu ile 2021 ilkbahar/Yaz sezonunu açtı. Zühre kadınının fark yaratan, net duruşunu simgeleyen bir koleksiyon hazırladı ve isminin ilhamını da buradan aldı. Güçlü ve net renklerden oluşan yeni koleksiyonu ile sezona merhaba diyen Zühre, zamansız siyah ve asil beyazı buluşturan renklerin yanı sıra canlı renklerle de merhaba dediği mevsimi yansıtıyor. Çizgisinde ise, minimal dokunuşlar, kalitesinden ödün vermeyen kumaşlar ve zarif işçilik ile farkını hissettiren bu koleksiyon Zühre’nin moda tutkunu kadınlara yaz hediyesi.

Stili ile kendinden söz ettiren, özgüveni yüksek, fark yaratan kadınlara ithaf edilen bu koleksiyonda ferah kumaşlar, açık renkler, çizgililer, tunik ve bol pantolonlar ve her zamanki gibi trençkotlar yeni sezon gardırobunun en önemli detayları olarak karşımıza çıkıyor.

Tasarımlarında özgür ve yaratıcı çizgilere yer veren Zühre, yeni koleksiyonuyla gardıropları yeni mevsime hazırlıyor. İlkbahar/yaz koleksiyon çekimini sonsuz sadelik ve minimalizmden ilham alarak Pamukkale travertenlerinde gerçekleştiren Zühre, bu sadeliği koleksiyon temasında net bir şekilde yansıtıyor.

ZÜHRE’DEN YALIN KOLEKSİYON

Koleksiyonda, denim başta olmak üzere teknik, ekolojik ve fonksiyonel kumaşlar ve yalın, akışkan, canlı, tropik desenler ön planda yer alırken, kesim olarak ise korunaklı siluetler ve rahat formlar tercih ediliyor.

Bunun dışında, baharı ve yazı yansıtan sade renkler; uçuk maviler, bejler, beyazlar ve tiril tiril kumaşlarla gardıroplara bahar tazeliği getiriyor. Hem spor hem de klasik giyim tarzına uygun, çalışan kadınlara rahat hissettirirken şıklıktan da ödün vermeyen takımlar, ceketler yeni aksesuar koleksiyonunda yer alan çanta ve eşarplarla tamamlanıyor.

Bu koleksiyonda konforlu ve güncel stili ile dikkat çeken Zühre, muhafazakar giyimin vazgeçilmez parçalarından eşarplarda da kaliteli tarz ve renklerin birlikteliği ile yeni mevsime uyum sağlıyor. Gençlere de hitap eden geniş koleksiyonunda gömlekten tuniğe, pantolondan trençkotlara kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Güçlü duruşu ile hayata meydan okuyan, farkını her ortamda hissettiren Zühre kadınlarından yola çıkılarak hazırlanan bu koleksiyon, her daim sizi kendinden emin hissettirecek. Hayatın her alanında, sık duruşunuzdan ödün vermeden farkınızı hissettireceğiniz parçalar Zühre’nin online satış sitesi ve mağazalarında sizlerle olacak.

KADINLARIN MARKASI ZÜHRE’DEN KADIN EMEĞİNE ANLAMLI DESTEK!

Zühre, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine de yeni sezon da hız veriyor. Zühre kadınları, KEDV (Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı) aracılığı ile üreten kadınlara da destek oluyorlar.

Türkiye'nin önde gelen tekstil markalarından Zühre, kadınların kooperatifleşmesine ve kadın üreticileri sürdürülebilir satış süreci ile ekonomik gelir zincirinin içine dahil olmalarına imkan veren olan KEDV’e destek olmayı seçti. Bu anlamlı gün için Zühre’den Mart ayı boyunca yapılan her alışveriş için KEDV kadınlarının el emeği ile üretilen cüzdanlar hediye ediliyor.