2023 KREA Altın Lider Ödülleri’nde İki Ödül Şirketimize!

2023 yılı Türkiye iş dünyasının önde gelen organizasyonlarından KREA M.I.C.E. tarafından düzenlenen “Altın Lider Ödülleri”nde, şirketimizden iki üst düzey yönetici büyük başarı elde etti. İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcımız Yeliz Çetinkaya ile Finans ve Tedarik Genel Müdür Yardımcımız Emre Saylan, sektördeki liderlikleri ve başarılarıyla öne çıkarak “Altın Lider” ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde, Türkiye’nin önde gelen şirket yöneticileri arasında yapılan değerlendirme sonucunda, Yeliz Çetinkaya en beğenilen Chief Human Resources Officer (CHRO) ödülünü kazanırken, Emre Saylan da en beğenilen Chief Financial Officer (CFO) ödülüne layık görüldü. Bu prestijli ödüller, şirketimizin liderlik ve yönetimde sergilediği üstün performansı ödüllendirmeyi amaçlayan KREA M.I.C.E. Altın Lider Ödülleri kapsamında verilmektedir.

Şirketimiz adına bu ödülleri alan Yeliz Çetinkaya ve Emre Saylan, iş dünyasında gösterdikleri liderlik vasıfları, stratejik vizyonları ve başarılarıyla sektörde fark yaratmış isimler olarak öne çıkmaktadır. Ödül töreninde yapılan konuşmalarda her iki yönetici de, bu başarıyı şirket çalışanları ve paydaşlarıyla paylaşarak, başarılarını ekibiyle birlikte elde ettiklerini vurguladılar.

Bu ödül, şirketimizin sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da tanınan bir liderlik markası olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. Yeliz Çetinkaya ve Emre Saylan’ı tebrik eder, bu ödüllerin şirketimizin gelecekteki başarılarına daha da ilham kaynağı olmasını dileriz.