“Can Bonomo ve Mavi Gri: 23 Eylül Konseri”

Can Bonomo ve Mavi Gri, İstanbul YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı’nda Unutulmaz Bir Müzik Gecesine Hazırlanıyor!

Türkiye’nin müzik sahnesinin önde gelen isimlerinden biri olan Can Bonomo ve bağımsız alternatif rock grubu Mavi Gri, 23 Eylül’de unutulmaz bir müzik deneyimi sunmak için İstanbul YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sahne alacaklar. Bu özel konser gecesi, müzikseverlerin heyecanla beklediği bir etkinlik olacak.

Can Bonomo, kariyerine 2011 yılında “Meczup” albümü ile başladı ve o zamandan beri müziğin önemli figürlerinden biri olarak kabul ediliyor. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi “Love Me Back” adlı şarkıyla temsil eden Bonomo, pek çok hit şarkının sahibi. Son dönemde “Gazapistan” ve “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar” gibi başarılı çalışmaları ile müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Mavi Gri ise 2016 yılında İstanbul’da kuruldu ve kısa sürede bağımsız alternatif rock sahnesinin gözde gruplarından biri haline geldi. “Ben Sende Yandım” teklisi ile çıkış yapan grup, “Papatyalar” ve “Odamda Hayalin Saklı” gibi sevilen şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesi edindi. İlk albümleri “İlkyaz Yağmuru”nu 2018 yılında Fono Müzik etiketiyle yayımlayarak müzik dünyasına önemli bir katkı sağladılar.

Bu eşsiz konser gecesinde, Mavi Gri’nin enerjik performansı ve Can Bonomo’nun büyüleyici şarkılarıyla dolu bir müzik deneyimi yaşanacak. Konser biletleri Türkiye’nin önde gelen online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa sunuldu.

Müzikseverler, 23 Eylül tarihini işaretlesinler ve bu unutulmaz müzik gecesini kaçırmasınlar. Can Bonomo ve Mavi Gri, İstanbul YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sahne alacakları bu etkinlikte unutulmaz anlar yaşatmaya hazır.