İGA İstanbul Havalimanı Çocuklar Tarafından Sarıldı

iga-istanbul-havalimani-cocuklar-tarafindan-sarildi

İGA İstanbul Havalimanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle bir reklam yayınladı.

Küresel buluşma merkezi konumundaki İstanbul Havalimanı, Türkiye’nin en önemli kültürel değerlerini milyonlarca yolcuyla paylaşıyor.

23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kurulması sonrasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında özel olarak hazırlanan “İGA İstanbul Havalimanı Çocuklar Tarafından Sarıldı!” isimli reklam filmiyle izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor.

İstanbul Havalimanı çocuklar sızdı

Reklam filminde, İGA İstanbul Havalimanı’na ‘sızan’ çocuklar, 23 Nisan’ı kutlamak için hazırladıkları ‘gizli’ planlarını uygulamaya başlıyorlar. Havalimanı’nın operasyon merkezine giren minik misafirlerinden biri, içtenlikle ifade edilen duygularla, bayram coşkusunu ve anlamını vurgulayan mesajlarını iletiyor: “Lütfen Dikkat! Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı coşku ve gururla kutluyor, bu heyecana ortak olmanız için sizleri de 23 Nisan’da terminalimize davet ediyoruz.”

Büyüklerden habersiz şekilde kutlama yapmayı planlayan çocukları ise bir sürpriz bekliyor. İGA İstanbul Havalimanı tarafından hazırlanan coşkulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çocukları hem şaşırtıyor hem de sevindiriyor.