Japan Airlines, 5 yıldızlı havayolu unvanı aldı

japan-airlines-5-yildizli-havayolu-unvani-aldi

Japan Airlines (JAL), üst üste yedinci kez, önde gelen uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından prestijli “5 Yıldızlı Havayolu” unvanını aldı.

Skytrax, havayollarını web sitelerine, havalimanı hizmetlerine ve uçak içi deneyimlerine göre titizlikle değerlendiriyor.
Bu imrenilen 5 Yıldız derecesi şu anda dünya çapında yalnızca 10 havayolunun elinde bulunuyor ve bu da JAL’ın sektörün elitleri arasındaki konumunu sağlamlaştırıyor.

Skytrax’tan Edward Plaisted konuyla ilgili şu yorumu yaptı:

“Bu ödül, JAL’in müşterilerine sağladığı olağanüstü ürün ve hizmet kalitesinin bir kanıtıdır. 5 yıldızlı derecelendirmeyi korumada tutarlı davranıyor. JAL, tüm kabin sınıflarında olağanüstü deneyimler sunma konusunda uzman ve her yolcunun değerli hissetmesini sağlıyor.”

Skytrax, 2024 için planlanan heyecan verici yeniliklerle JAL’in daha da yüksek seviyelere yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Japonya Hava Yolları yolcularına sunduğu hizmetleri sizler için listeledik.

– JAL, yolculara seyahat deneyimlerini baştan sona kişiselleştirme olanağı tanıyan “Hikayenizi Tasarlayın” konseptini benimsiyor. Havayolu, özenle seçilmiş ürün ve hizmet seçenekleri sunarak farklı tercihlere ve değerlere hitap ediyor.

– JAL, sorunsuz yolculukları nasıl sağladığına dair bir bakış sunuyor:

* Zahmetsiz Seyahat: JAL SMART AIRPORT, check-in ve bagaj teslimi sırasında bekleme sürelerini en aza indirerek 2024 baharında dokuz havaalanına genişletilecek. Ayrıca JAL SMART SECURITY, güvenlik kontrollerini düzenleyerek yolcuların dizüstü bilgisayarlarını ve sıvılarını çantalarında tutmalarına olanak tanıyor (şu anda Haneda ve Naha havalimanlarında mevcut).

* Başlangıçtan itibaren Rahatlama: Yemek ve çalışma için özel alanlar içeren JAL salonları konforu ön planda tutuyor. Haneda JAL First Class Dinlenme Salonu’ndaki yolcular, el yapımı filtre kahve ve ayakkabı cilalama hizmetinin keyfini çıkarabiliyor.

* Keyifli Uçuş İçi Deneyimler: JAL’in yaklaşık yirmi yıldır ilk yeni uçağı olan A350-1000, Japonya’nın geleneksel güzelliğini yansıtan çarpıcı bir kabin iç mekanına sahiptir. Yolcular ayrıca Heralbony Co., Ltd.’nin tasarımlarını içeren hediye kitleri aracılığıyla yerel yeteneklerin sanatını takdir edebiliyor. Ayrıca JAL, Japonya’nın dört bir yanından nefis bölgesel spesiyaliteleri bir araya getirerek uçak içi yemek deneyimini zenginleştiriyor.

* Unutulmaz Anlar Uçuşa Geçiyor: JAL’in kabin ekibi yalnızca güvenlik uzmanları değil; Onlar, hizmeti kişiselleştirme ve her kökenden yolcularla etkileşim kurma konusunda becerikli konaklama profesyonelleridir.