Merih Zengin, Tekne Sigortaları için bilgi paylaştı

Anadolu Sigorta Bakırköy “Merka”, Anadolu Sigorta’nın resmi ve yetkili acentesi olarak 39 yıldır sağlık sigortası hizmeti sunan bir şirkettir. Uzman kadrosu ile faaliyet gösteren firma, müşterilere mobil, telefon, faks ve e-posta üzerinden iletişim imkanı sunmaktadır. İletişim bilgileri şu şekildedir:

Mobil: 0533 815 20 13 Telefon: 0212 570 13 83 Faks: 0212 571 36 91

E-posta: merihzengin@merkasigorta.com E-posta: merka@merkasigorta.com

Tekne Sigortaları

Merka Anadolu Sigorta’nın yetkili acentelerinden biri olan Merih Zengin, Tekne Sigortaları hakkında önemli bilgiler paylaşıyor. Tekne sigortası, yat sahiplerinin tekneyle ilgili çeşitli risklere karşı güvence altına alınmasını sağlar. Bu sigorta, sadece teknenin kendisini değil, aynı zamanda teknenin motoru, botları, aygıtları ve diğer donanımlarını da kapsar.

Tekne sahipleri, teknenin denizlere açıldığı zaman değil, aynı zamanda yolculuk öncesi ve sonrasında, sökme, genel bakım, montaj gibi işlemler sırasında da oluşabilecek zararlara karşı sigortalanır. Ayrıca, taşıma ve denize indirme gibi süreçlerde yaşanabilecek sorunlar, denize açıldığınızda karşılaşabileceğiniz çeşitli problemler ve doğal afetler gibi istenmeyen kaza ve hasar durumlarında da tekneniz güvence altına alınır.

Tekne sigortaları farklı türlerde sunulabilir. Bunlar arasında:

Tekne & Makine Sigortası: Teknenin kendisi ve motoru için sağlanan teminatı kapsar.

Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası: Yolculuk amaçlı kullanılan tekne için sağlanan sigorta türüdür.

Tekne Harp & Grev Sigortası: Teknenizin harp veya grev gibi olaylardan kaynaklanabilecek zararlara karşı korunmasını sağlar.

Tekne Yat İnşa Sigortası: Yeni yapılan tekne veya yatların inşa aşamasında oluşabilecek risklere karşı koruma sağlar.

Tekneye Bağlı Sorumluluk Sigortaları: Teknenizin sebep olduğu hasarlardan dolayı üçüncü şahıslara karşı sorumluluğunuzu teminat altına alır.

Ayrıca, Anadolu Sigorta, Yat Asistans Hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet, tekne sahiplerine çeşitli yardımlar ve destekler sağlayarak olası acil durumlarla başa çıkmalarına yardımcı olur.

Bu bilgiler, Merka Anadolu Sigorta’nın yetkili acentesi olan Merih Zengin tarafından Tekne Sigortaları hakkında paylaşılan önemli bilgilerdir.