“Pegasus: Ordu-Giresun İstanbul Uçuşlarını Artırıyor”

Pegasus Hava Yolları, Ordu-Giresun Havalimanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki uçuş sayısını yaz döneminde artırma kararı aldı. 1 Nisan’dan itibaren başlayacak olan yaz sezonu uçuşlarında, haftada karşılıklı 11 sefer gerçekleştirilecek.

Şu anda haftalık 8 uçuş olan hizmet, yaz aylarında artacak olan sefer sayısıyla daha da geliştirilecek. Bu artış, Ordu-Giresun bölgesinden İstanbul’a seyahat etmek isteyen yolcular için daha fazla seçenek sunacak ve seyahatlerini daha kolay ve pratik hale getirecek.

Pegasus’un Ordu-Giresun Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gerçekleştireceği uçuş günleri ve saatleri şu şekilde:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri için; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na sabah saat 06.25 ve akşam saat 19.10’da, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan ise sabah saat 08.50 ve akşam saat 21.40’ta uçuşlar düzenlenecek.

Perşembe, Cuma ve Pazar günleri için ise; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na akşam saat 19.10’da kalkacak olan uçuşların karşılığı, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan akşam saat 21.40’ta gerçekleştirilecek.

Bu yeni düzenleme ile birlikte, Ordu-Giresun bölgesi ile İstanbul arasındaki ulaşım daha sık ve erişilebilir hale gelecek, yolcuların seyahat deneyimi daha konforlu olacak.