RedStar Aviation: Havacılık ve Tıpta Liderlik

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda benzersiz bir konuma sahip olan RedStar Aviation, Türkiye’nin küresel akreditasyona sahip ilk ve tek Havacılık Medikal Operatörü olarak öne çıkıyor. Mükemmelliğe, güvenliğe ve havacılık tıbbının uzmanlık alanında en yüksek kaliteye adanmış bir şirket olan Redstar Aviation, küresel bir lider konumunda bulunuyor.

Redstar Aviation, olağanüstü bir havacılık tıbbı geçmişine sahip ve Hava Ambulans operasyonları için beş Bombardier Learjet 45 XR ve iki Challenger 605 ile birlikte Açık Deniz nakliye hizmetleri için üç Leonardo AW139’dan oluşan kapsamlı bir özel filo işletiyor.

Şirket, kalifiye tıp doktorları, uçuş hemşireleri ve operasyon uzmanlarından oluşan özenle seçilmiş bir personel ile desteklenen, kurum içi çok dilli bir alarm merkezi kombinasyonuyla hizmet veriyor. Redstar Aviation, havacılık ve tıpta en yüksek standartlara olan bağlılığını dünya çapında benzersiz kılan bir endüstri lideridir.

Firma, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış filosuyla dünya çapında faaliyet göstermektedir, savaş bölgeleri de dahil olmak üzere.

Birinci sınıf mühendislik uzmanlığı ve gerçek tek noktadan çözümle birleşen Redstar Aviation hizmet yelpazesi, MRO Hizmetleri, Uçak Yönetimi, pilotlar için Tip Derecelendirme Kursları ve Bakımda 147 Tip Eğitimi gibi geniş bir alanı kapsamaktadır.