Çelebi işbirliklerini güçlendirmeye devam ediyor

celebi-isbirliklerini-guclendirmeye-devam-ediyor

Türkiye’nin öncü yer hizmeti şirketlerinden Çelebi, Hindistan’da bulunan Cochin Uluslararası Havalimanı’ndaki Thai Lion Air ve Mumbai’den Paris’e yeni rotasını başlatan Vistara-TATA SIA Airlines’in uçuş operasyonları için işbirliklerine başladı.

celebi-isbirliklerini-guclendirmeye-devam-ediyor

Çelebi Havacılık tarafından paylaşılan işbirlikleri şu şekilde değerlendirildi:

“Çelebi, Cochin Uluslararası Havalimanı’ndaki Thai Lion Air uçuş operasyonları için Yer Hizmetleri sağlayıcısı olarak seçilmekten gurur duymaktadır. Ekibimiz birinci sınıf hizmetler sunmaya ve sorunsuz operasyonlar sağlamaya hazırdır.

Mumbai – Parisi birbirine bağlayan ye rotayı tebrik ediyoruz

Çelebi Havacılık olarak, Mumbai ve Paris’i birbirine bağlayan yeni rotayı başlatan Vistara-TATA SIA Airlines Ltd.’yi en içten tebriklerimizi sunuyoruz. Çelebi NAS Airport Services India Pvt. Ltd.’deki özel ekibimiz, saygın havayoluna en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. Ortak çabalarımızla, havacılık endüstrisinde mükemmelliği yeniden tanımlamaya ve yeni standartlar belirlemeye kararlıyız. Birlikte yeni ufuklara doğru süzülmeyi dört gözle bekliyoruz ve bu önemli etkinliğin bir parçası olduğumuz için kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz.”