Pegasus BolPuan Hakkında Detaylı Bilgi ve Hesaplama

Pegasus BolPuan Nedir ve Nasıl Kazanılır?

Pegasus BolBol programı hakkında detaylı bilgi veriyor ve BolPuan kazanma yöntemlerini açıklıyoruz.

Pegasus BolPuan Kullanımı ve Avantajları BolPuanların nasıl kullanılabileceği ve avantajları hakkında bilgi veriyoruz, böylece Pegasus’un sunduğu olanaklardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Pegasus BolPuan Hesaplama Bir BolPuanın TL karşılığını öğrenmek için 1 TL’lik harcamaya karşılık gelen BolPuan miktarını açıklıyoruz ve hesaplama örneği sunuyoruz.

Pegasus 1 bol puan kaç lira?

Pegasus BolPuan Kullanımı İçin Gerekli Miktarlar BolPuanlarınızı kullanarak Pegasus bilet almak için gereken minimum BolPuan miktarlarını belirtiyoruz ve hesaplama detaylarını açıklıyoruz.

Pegasus Bolbol üyesi olarak yapacağınız uçuşlardan mobil uygulamalar, flypgs.com ve diğer kanallardan satın alınan üzerinden satın aldığınız biletler için her 1 TL’lik harcamanızda 1 BolPuan kazanırsınız. Örneğin 100 TL’lik bir uçuş bileti aldınız. Uçuşu gerçekleştirdiğinizde 100 BolPuan kazanırsınız.

Pegasus BolBol nedir?

Pegasus BolBol, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarından ve koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarından, Pegasus BolBol program ortağı olan işyerlerinde yaptıkları harcamalardan BolPuan kazanmalarını ve kazandıkları BolPuanları yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları için kullanmalarını sağlayan bir uçuş programıdır. Pegasus BolBol üyeleri programa hiçbir ücret ödemeden üye olup programın tüm kampanya ve ayrıcalıklarından, BolPuan kazandıran faaliyetlerin dışında herhangi bir ücret ödemeden faydalanırlar.

Pegasus BolPuan Hesaplama ve Kullanımı İçin Adımlar BolPuanlarınızı kullanmak ve hesaplamak için izlemeniz gereken adımları adım adım açıklıyoruz, böylece işlemleriniz kolay ve hızlı olacak.

Pegasus Havayolları BolBol üyeliği nasıl yapılır?

flypgs.com adresinde ve mobil web sitemiz üzerinde Pegasus BolBol sayfaları altında veya mobil uygulamamızda yer alan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi oluşturup BolPuan kazanmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizde yer alan cep telefonu numaranız ve üyeliğiniz oluştuğunda size iletilen şifre ile üyelik sayfanıza giriş yaparak hem size özel kampanyalara hem de uçuş ve puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Pegasus BolBol puanlarımı nerede harcayabilirim?

BolPuanlarınızı, flypgs.com ve mobil uygulamamız üzerinden Pegasus’tan bilet alırken, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme ve ön bildirimli yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz. BolPuanlarınızı biriktirip ödemelerinizin tamamını BolPuanlarınızla yapabilirsiniz veya mevcut BolPuanlarınızı üzerine para ile ödeme yaparak da kullanabilirsiniz.

Pegasus bilet alabilmek için kaç bol puanım olmalı?

BolPuan kullanılarak alınabilecek biletler için ilgili sezon ve hat kapsamında belirlenen BolPuan miktarına ek olarak Taşıma Ücreti kalemlerinden Havalimanı Vergisi, Check-in Bedeli ve Hizmet Bedeli ayrıca tahsil edilir. BolPuan kullanılarak alınabilecek biletler için ilgili sezon ve hat kapsamında belirlenen BolPuan miktarı Yurt İçi kış sezonu uçuşlarda 7.500 BolPuan, Yurt İçi yaz sezonu uçuşlarda 15.000 BolPuan, Yurt Dışı ve Kıbrıs kış sezonu uçuşlarda 20.000 BolPuan ve Yurt Dışı ve Kıbrıs yaz sezonu uçuşlarda 30.000 BolPuandır. Hesabınızda yeterli BolPuan bulunması durumunda belirtilen tutarları BolPuan + vergi, hizmet bedeli ve check-in bedeli şeklinde ödeyebilirsiniz.