Pegasus’un “Cumhuriyet” uçağıyla anlamlı ziyaret

pegasusun-cumhuriyet-ucagiyla-anlamli-ziyaret

Güliz Öztürk: Gençlerimize destek olmanın mutlu gururunu yaşıyoruz

Pegasus Havayolları, Cumhuriyet ismini verdikleri uçağıyla Ankara’ya özel bir uçuş gerçekleştirdi.

Ankara’ya gerçekleştirilen PC1919 sayılı sefer, Türk Eğitim Vakfı ile ortak yürütülen Pegasus Her Adım Geleceğe Burs Fonu projesi kapsamında yer alan bursiyerleriyle birlikte gerçekleştirildi.

pegasusun-cumhuriyet-ucagiyla-anlamli-ziyaret

Cumhuriyetimizin 100. yılında 1.000 kız üniversite öğrencisine burs sağlamak üzere Türk Eğitim Vakfı ile başlattığımız “Pegasus Her Adım Geleceğe Burs Fonu” projemiz kapsamında değerli bursiyerlerimizle bir araya geldik diyen Pegasus Havayolları CEO’su Güliz Öztürk, “Bugün “Cumhuriyet” isimli uçağımızın PC1919 sefer sayılı uçuşuyla başkentimiz Ankara’ya çok özel bir uçuş gerçekleştirdik. Pegasus ve TEV olarak gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı gezide Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de saygı ve özlemle andık.
Her Adım Geleceğe, 100’ümüz Cumhuriyet’e sözümüzle ülkemizin geleceğini temsil eden gençlerimize destek olmanın mutlu gururunu yaşıyor, değerli bursiyerlerimize bugün bizlerle olduğu için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızın farkında, gençlerin yanındayız” ifadelerini kullandı.