İstanbul Havalimanı çalışanları Skywalkers’ta buluşuyor

İGA İstanbul Havalimanı çalışanları ‘Merkezinde Değerlisin’ temasıyla düzenlenen ‘Skywalkers’ etkinliğinde bir araya geldi.

İGA İstanbul Havalimanı’nın her yıl çalışanlarının katılımıyla düzenlediği ‘Skywalkers’ etkinliğinin bu yıl beşincisi gerçekleşti. Etkinlik her yıl havalimanının otopark alanında yapılıyor. 4 ve 5 Haziran olarak 2 gün sürecek etkinlikte bir araya gelen çalışanlar düzenlenen yarışmalar, atölyeler, sahne performansları ve konserlerle bir araya geliyor.

”Başarının anahtarı, güçlü ve uyumlu bir ekibin varlığıdır”

Skywalkers etkinliğine katılan İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen;
“Başarımızı artırmak için yeni stratejiler geliştiriyoruz, ancak unutulmaması gereken bir şey var: Tek başınıza başaramazsınız. Başarının anahtarı, güçlü ve uyumlu bir ekibin varlığıdır. Yıl boyunca gösterdiğiniz özveri, azim ve işbirliği için hepinize teşekkür ederim. Sizlerle birlikte çalışmaktan ve bu yolculuğu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yaza girerken dinlenmek ve enerji toplamak için tüm çalışma arkadaşlarımı Skywalkers etkinlik alanına davet ediyorum” dedi.

“Skywalkers 2024, çok keyifli ve eğlenceli bir etkinlik oluyor”

İGA İstanbul Havalimanı iç iletişim süreçlerini yürüten 360 İletişim’in Kurucusu Seçil Şendağ, “Şirket çalışanlarını çalışma ortamlarının dışına çıkaran kurum etkinliklerinin çalışan memnuniyetini artırmada çok büyük bir etken. iGA Istanbul Havalimanı Skywalkers 2024, tüm İGA çalışanlarının yıl boyunca elde ettikleri başarıları kutladıkları ve birlikte gelişmeye devam ettikleri, her yıl düzenlenen muhteşem bir etkinlik. İki gün sürecek bu etkinlik, ilham verici konuşmacılar, harika konserler, yaratıcı workshoplar ve bilgi yarışmalarıyla dolu dolu geçecek. Değer çadırlarından, sosyal kulüp etkinliklerine ve bilgi yarışmalarına kadar çeşitlilik gösteren aktivitelerle Skywalkers 2024, İGA Ailesini bir araya getirip başarılarını kutlarken onları ödüllendiren çok keyifli ve eğlenceli bir etkinlik oluyor” ifadelerini kullandı.