Spora Destek: Teşekkürler Söğütlüçeşme Spor!

Söğütlüçeşme spor Genel Sekreteri Ali Hocaoğlu’ndan Başkan Kemal Çebi’ye Teşekkür

Söğütlüçeşme spor’un Genel Sekreteri Ali Hocaoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’ye teşekkür ederek, spor ve sporcuya verdiği destek için minnettarlığını dile getirdi. Başkan Çebi ise ilçedeki sporun gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirterek, U/12 Küçükçekmece Belediye Başkanlığı ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından düzenlenen turnuva ödül töreninde Söğütlüçesme Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte bir teşekkür konuşması yaptı.

Ödül töreninde Küçükçekmece Belediye Başkanı Sn. Kemal Çebi’nin tesrifleriyle bir araya gelen davetliler, spor kulübü başkanları ve değerli sporseverler, turnuvanın şampiyonu olan Söğütlüçesmespor’u kutladı. Turnuvada dereceye giren takımlar şu şekilde sıralandı:

1. Şampiyon: Söğütlüçeşme Spor
2. İkinci: Küçükçekmece
3. Üçüncü: Atakent Gelişim Spor
4. Dördüncü: Sultan Murat Spor
Başkan Kemal Çebi, ödül töreninde tüm davetlilere ve spor kulübü başkanlarına teşekkür ederek, ilçedeki sporun daha da ilerlemesi adına desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Turnuva, dostluk ve rekabetin bir arada yaşandığı keyifli anlara sahne oldu.